201704.20
0
Print Friendly, PDF & Email

W pierwszych dniach kwietnia RSM Poland sfinalizowała zakup udziałów firmy Poncyljusz i Radź, jako kolejny etap dynamicznego rozwoju marki RSM w Polsce.

W wyniku połączenia, specjaliści Poncyljusz i Radź wraz z ekspertami RSM Poland tworzą zespół liczący ponad 200 profesjonalnych pracowników – doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów, którzy z biur w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych, działając od teraz pod wspólną marką RSM.

Dzięki włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland będziemy lepiej wykorzystywać synergie i szanse, jakie pojawiają się nie tylko na terenie Szczecina, ale też całej Polski. Jesteśmy przekonani, że połączenie sił i działanie pod marką RSM wzmocni naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak i naszych pracowników – powiedział Sebastian GOSCHORSKI, Dyrektor zarządzający w firmie Poncyljusz i Radź.

Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM Poland i kolejny krok w naszej drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych.– dodał Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland.

RSM Poland jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, obsługując przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne aktywnie działające w otoczeniu międzynarodowym. RSM Poland jest członkiem RSM, 6. co do wielkości sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 800 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 41.000 specjalistów na świecie. Więcej informacji o RSM Poland na stronie: www.rsmpoland.pl .

RSM